Všechny články

Nový objekt Ray Service nabídne až 70 pracovních míst

Stojíme na prahu velkých projektů v oblasti kolové a pásové obranné techniky, systémů protivzdušné obrany, vrtulníků a stíhacích letounů. 


Celosvětově v této oblasti rozvíjíme spolupráci se všemi špičkovými hráči na trhu a výhled na příštích deset let je více než zajímavý.  To jsou důvody, proč potřebujeme růst, a proto stavíme nový moderní čtyřpodlažní objekt, který bude disponovat automatizovaným skladem s přímo navazujícími prostory pro přípravu výroby, výrobními prostory a kancelářemi pro vývoj a engineering.

Nový objekt bude doplňovat stávající objekty v areálu Ray Service a přímo navazovat na okolní zástavbu, kde bude propojen s těmito objekty na úrovni 1. NP. Soustředění všech objektů do jednoho společného celku je ekonomickým a logickým řešením daných požadavků a potřeb. Nový objekt nabídne práci zhruba sedmdesáti lidem. Půjde o různé profese, od pracovníků v oblasti vývoje, engineeringu, projektového řízení přes výrobní mechaniky a skladníky až po kontrolory kvality.

V současnosti je objem práce o desítky procent větší, než byl před sedmi lety, kdy proběhlo první rozšíření areálu Ray Service ve Starém Městě. Abychom uspokojili všechny potřeby našich stálých zákazníků, pro které vyrábíme mimo jiné stále složitější řídicí systémy, elektroniku na výrobu a testování desek plošných spojů a také se posouváme v oblasti mechaniky, musíme adekvátně reagovat dalším rozšířením.

Nová budova Ray Service bude odpovídat náročným energetickým a ekologickým standardům dnešní doby. Otevření objektu je plánováno v polovině příštího roku.

Máš zájem u nás pracovat?
Vyplň formulář

Zašli nám životopis, my se ti ozveme a společně něco vymyslíme.

(Word/PDF dokument – max. 10MB)
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o zpracování osobních údajů.
Souhlasím s ponecháním mého životopisu v databázi Ray Service i pro případná další výběrová řízení, a to po dobu 2 let. Více informací naleznete v sekci Informace o zpracování osobních údajů.

nebo nás kontaktuj
napřímo

Zuzana Štyksová

HR oddělení
personalni@rayservice.com +420 572 434 355
Na ochranu osobních údajů v Ray Service pečlivě dbáme, s Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na personalni@rayservice.com.

Nevíš, která pozice
je pro tebe ta pravá?

Přemýšlíš nad
novou prací?

Odebírej náš newsletter a budeš vědět vše o práci v RayService

eco mode onoff